Рулонні штори Плінтуса багети Ліпний декор 3D панелі Фасадний декор

Інтернет-Магазин декору в Україні — архітектурні елементи ліпного декору для будинку

Магазин декоративних виробів інтер'єру AlfaDecor.com.ua радий Вас вітати

Декор інтер'єру

Наш магазин спеціалізується на продукції інтер'єрного декору житлових і офісних приміщень, а також елементах ліпного декору фасадів будинків. Для зручності пошуку необхідної продукції ми розділили каталог на  основні розділи:

 1. Ліпний декор з поліуретану
 2. Фасадний декор
 3. Балки декоративні
 4. Римські штори
 5. Стельові плінтуси
 6. Рулонні штори

Асортименти каталогу нараховує більш 1000 найменувань. Більша частина товару присвячена декору стін і стелі, житлових і суспільних приміщень. Особою популярність користуються карнизи з орнаментом або як їхнім ще прийнято називати стельові плінтуси або декоративні багети. Архітектурні елементи декору здатні додати їм особливу форму й обсяг, що принесе різноманітність у Ваш інтер'єр.

Продукція містить у собі великий вибір різних елементів, професійно підібраних по стилю й асортиментам, дозволяючих використовувати їх в інтер'єрах, а так само в оформленні екстер'єрів будинків.

Архітектурні елементи

Завдяки архітектурним елементам декору будівництво однотипних заміських котеджів або приватних будинків пішло в минуле. Кожний хазяїн прагнути додати вишукане оформлення свого будинку, і це стосується як фасаду так і внутрішнього інтер'єру. Ліпний декор дозволяє облаштувати атмосферу в класичному, готичному або авангардному стилі.

Магазин «AlfaDecor» пропонує широкий вибір фасадного декору й пропонує особливі умови покупок для дизайнерів і архітекторів.

Інтернет магазин інтер'єру

Наша компанія існує на ринку ліпного декору інтер'єру з 1997 року і є провідним імпортером ліпнини в Україні. За цей час ми змогли налагодити контакти із провідними виробниками й надаємо максимальний вибір продукції кінцевому покупцеві.

Основними торговельними марками нашої продукції є:

 • Perimeter
 • Classic Home
 • Harmony
 • Європласт
 • Orac Decor
 • Oassis
 • SunDeco
 • Deco Wood
 • Gaudi Decor

Пункти видачі продукції розташовані у двох містах: Київ і Одеса

Партнерство

З кожним днем ми прагнемо збільшувати асортименти продукції й зацікавлені в розширенні мережі представників нашої компанії в регіонах. У зв'язку із цим, інтернет-магазин "AlfaDecor" запрошує партнерів до співробітництва для формування дилерської мережі. Великий асортименти елементів ліпного декору для будинку й гнучка система знижок забезпечить довгострокові партнерські відносини.

Система знижок для приватних дизайнерів, архітекторів і дизайн студій

Існує індивідуальні системи знижок і партнерські програми для дизайнерських бюро й студій, архітекторів, виконробів і дилерів. Детальніше за інформацією звертайтеся по зазначених контактах.

Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs. © 2014—2022 АльфаДекор. Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.Карта сайта