3D панелі Ліпний декор Плінтуса багети Рулонні штори Фасадний декор

Купити декор для дому

Магазин декоративних виробів інтер'єру ALFADECOR радий Вас вітати

Декор інтер'єру

Наш магазин спеціалізується на продукції інтер'єрного декору для житлових і офісних приміщень, а також на елементах ліпного декору для фасадів будинків. Для зручності пошуку необхідної продукції ми розділили каталог на  основні розділи:

 1. Ліпний декор з поліуретану
 2. Фасадний декор
 3. Балки декоративні
 4. Римські штори
 5. Стельові плінтуси
 6. Рулонні штори
 7. Декоративнi 3D панелi

Асортименти каталогу нараховує більш 1000 найменувань. Більша частина товару присвячена декору стін і стелі, житлових і громатьских приміщень. Особливаю популярність користуються карнизи з орнаментом або як їх ще прийнято називати стельові плінтуси або декоративні багети. Архітектурні елементи декору здатні додати особливу форму й об'єм, що додае різноманітність у Ваш інтер'єр.

В ассортиментi е великий вибiр різних елементів, професійно підібраних по стилю що дозволяе використовувати в оформленнi інтер'єрiв та екстер'єрів будинків.

Архітектурні елементи

Завдяки архітектурним елементам декору будівництво однотипних заміських котеджів або приватних будинків пішло в минуле. Кожний хазяїн прагне зробите вишукане оформлення свого будинку, і це стосується як фасаду так і  інтер'єру. Ліпний декор дозволяє облаштувати атмосферу в класичному, готичному або авангардному стилі.

Магазин «AlfaDecor» пропонує широкий вибір фасадного декору й особливі умови покупок для дизайнерів і архітекторів.

Інтернет магазин інтер'єру

Наша компанія працює на ринку ліпного декору інтер'єру з 1997 року і є провідним імпортером ліпнини в Україні. За цей час ми змогли налагодити контакти із провідними виробниками й надаємо максимальний вибір продукції кінцевому покупцеві.

Основними торговельними марками нашої продукції є:

 • Perimeter
 • Classic Home
 • Harmony
 • Європласт
 • Orac Decor
 • Oassis
 • SunDeco
 • Deco Wood
 • Gaudi Decor

Партнерство

З кожним днем ми прагнемо збільшувати асортименти продукції й зацікавлені в розширенні мережі представників нашої компанії в регіонах. У зв'язку із цим, інтернет-магазин "AlfaDecor" запрошує партнерів до співробітництва для формування дилерської мережі. Великий асортименти елементів ліпного декору для будинку й гнучка система знижок забезпечить довгострокові партнерські відносини.

Система знижок для приватних дизайнерів, архітекторів і дизайн студій

Існує індивідуальні системи знижок і партнерські програми для дизайнерських бюро й студій, архітекторів, виконробів і дилерів. Детальніше за інформацією звертайтеся по зазначених контактах.

 

 

 

 

 

 
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs. © 2014—2023 АльфаДекор. Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.Карта сайта