Архітектурний декор Європласт

             

 Європласт - найбільший  виробник поліуретанового декору. Колекція ліпнини Європласт уважається однієї із кращих по якості, серед інших колекцій поліуретанової ліпнини. Чіткість малюнка, висока щільність матеріалу, відмінна геометрія багетів і молдингів - усе це забезпечується постійним контролем якості сировини й готової продукції.


   

 

Немає жодного товару в цьому розділі.

Декором з ліпнини прикрашали будинку, вірніше їх фасад, колони, користувалися ще наші предки. Але дозволити собі таку розкіш, могли не все. Але матеріал, з якого була виготовлена ліпнина, мінявся із часом, тому сьогодні його можуть використовувати всі, хто цього прагне.

Сьогодні широке застосування знайшли ліпні вироби, для яких використовується поліуретан, його ще називають пінополіуретаном. Він у відході простий і зручний, а головне - недорого коштує в порівнянні з іншими матеріалами, тому стає популярним.

Види ліпного декору Європласт 

Існує чимало видів елементів з поліуретану, які можуть бути використані в якості декору приміщення. Крім цього, така прикраса може стати головним в інтер'єрі або виконувати роль маскування. Часто використовують:

Підходить така ліпнина для створення огороджень декоративного типу, композицій з каменів, статуй. З її допомогою можна замаскувати інженерні комунікації, шви, труби, нерівності на стіні та ін. Підходить для декору приміщення зовні й усередині. Ідеальний варіант для інтер'єру, незалежно від того, у якому стилі він виконаний. 

Особливості декору Evroplast

Компанія Європласт робить ліпнину з поліуретану в різноманітному асортиментах. Кожний елемент має масу переваг і свої відмітні властивості. Продукцію від Evroplast вибирають завдяки:

  • стійкості до перепадів температур;
  • екологічної безпеки;
  • тому, що в процесі використання не деформується;
  • швидко фіксується на поверхні;
  • практичності;
  • простоті відходу;
  • зовнішньому вигляду;
  • можливості додатково прикрасити елементи, пофарбувавши їх або використавши інші состави.

Декоративна ліпнина користується попитом і призначає для обробки інтер'єру, щоб зробити його унікальним. 

Де можна купити ліпний декор Європласт у Києву або Одесі?

Якщо знадобився ліпний декор в Україні, те оптимальний варіант - інтернет-магазин АльфаДекор. Тут виробу від Європласт тільки високої якості й за приємною ціною. 

Якщо ухвалене рішення замовити в нас, те кожний покупець одержує бонус у вигляді системи накопичувальних знижок. Щоб прийняти в ній участь, знадобиться тільки зареєструватися на офіційному сайті Альфа Декор. 

Після авторизації можна робити покупки, загальна сума яких буде постійно підсумуватися. Знижка на майбутні замовлення буде варіюватися від того, яка сума накопичена. 

Щоб довідатися більш докладну інформацію про акцію, а також асортиментах, представленому в каталозі, або просто виникли складності із замовленням, то зателефонуєте, зазначеному на сайті. Наші менеджери допоможуть консультацією. 

Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs. © 2014—2024 АльфаДекор. Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.Карта сайта