Опис продукції

Що таке "шпатлевочная" техніка покриття?

За допомогою верстата з комп'ютерно-цифровим керуванням (CNC) блок пенополістіраол нарізається й далі проводиться через штукатурну машину в результаті чого на поверхні утворюється триміліметровий шар покриття.

Що таке "піскова" техніка покриття?

Після нарізування за допомогою верстата з комп'ютерно-цифровим керуванням на отримані плити наноситься шар піску, таким чином, покриття виходить тонше й більш шорсткуватим, чому при "штукатурному" методі.

Опис EPS

Розширена Полістіреновая Тверда Піна (EPS) отримана за допомогою полімеризації мономер стир й надуваті газу є першокласним теплоізоляційним матеріалом. У численних мікроскопічних закритих порах(в 1 м² EPS- 3-6 млрд пор) уміщається велика кількість стаціонарного повітря. Як відомо нерухливе повітря один із кращих теплоізоляційних матеріалів, якість EPS забезпечується саме цією особливістю. У виді того, що матеріал полягає на 98% з повітря, він легкий і не утворює додаткової ваги до конструкції. Додавши необхідну форму можна використовувати як у теплоізоляції, так і в пакувальній промисловості.

Загальні Характеристики EPS

• Більша частина особливостей EPS змінюється залежно від щільності. Для використання як теплоізоляційного матеріалу проводиться із щільністю 15-30 кг/м³.

 • Не ламкий, як теплоізоляційний матеріал має високу еластичність.

 • Забезпечує високу теплоізоляцію, ця особливість росте пропорційно щільності.

 • По стандартах DIN 4102 ставиться до класу Б1-“важко займисті матеріали”.

 • Паронепроводімость робить його зручним для застосування на конструкціях. Коефіцієнт паропроникності  (µ) змінюється між 20-100 залежно від щільності.

 • Стійкий до тиску, ця особливість росте пропорційно щільності.

 • Завдяки закритим порам майже не намокає.

 • Товщина не міняється згодом.

 • Матеріал дружній навколишнього середовищу. Не містить шкідливих для озонового шару CFC, HCFC і HFC повністю переробляється матеріал, при виробництві шкідливих покидьків не виділяється.

 • Довговічний, продовжує виконувати свої функції поки коштує будинок.

 • Легкий, легко переноситься й легкий у застосуванні.

 

Деякі Особливості EPS

 

Стійкість до Тепла

 - Як і у всіх інших видів пластику стійкість EPS до тепла міняється залежно від тривалості впливу й температури.

 -Якщо в короткий період впливу EPS витримує 100°C те в більш тривалий період ця особливість опускається до 75-80°C. Із цієї причини є гарним теплоізоляційним матеріалом для холодних місць

 Стійкість до тиску

 -Стійкість до механічного тиску так само змінюється залежно від тривалості впливу.

 -Стійкість росте пропорційно росту щільності. Так само по ходу росту щільності росте стійкість до згинання, розтягання й ін. несприятливим явищам

 Усмоктування вологи

 -Усмоктування вологи змінюється в залежності пор закриті вони чи ні.

 -Усмоктування вологи якщо контакт припадає на закриті пори дуже низок EPS- матеріал із закритими порами.

 -У виді того що відсоток усмоктування вологи дуже низок EPS не втрачає своїх якостей при контакті з водою. Завдяки тому, що вихідний матеріал - Стирен (Styrene) не розчиняється у воді  EPS не пропускає вологу.

Немає жодного товару в цьому розділі.
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs. © 2014—2024 АльфаДекор. Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.Карта сайта